Category Archives: Draudimas

Auto, Kasko, Pigiausias draudimas internetu, TPVCA, Turto draudimas, Kelionių draudimas

Vasarinės padangos internetu – kokybė pigiau

Vasarinės padangos internetu. Besiruošiantys vasaros sezonui transporto priemonių savininkai renkasi apsipirkimo būdą internetu. Vasarinės padangos internetinėje erdvėje siūlomos pigiau, tačiau tai ne pagrindinis patogumas norint įsigyti padangas vasarai. Internetu perkamos padangos vasaros sezonui mažesne kaina nestebina, tik pritraukia daugiau pirkėjų patogumais. Todėl vasarinės padangos internetu bus geriausias pasirinkimas praktiškiems vairuotojams.

Vasarinės padangos internetu

Vasarinės padangos internetu

Pasirinkusiems vasarines padangas pirkti internetu vairuotojams pasiseka labiau nei padangų vasarai ieškantiems fizinėse parduotuvėse. Beepunkt.lt internetinėje parduotuvėje pirkę padangas vasarai prieš kelis metus žino, kad internetu vasarines padangas pirkti naudinga, todėl tą patį veiksmą jie atlis atėjus padangų atsinaujinimo poreikiui. Tokie daugelio vairuotojų veiksmai yra įtakojami patogumų, kurie atsiranda internetu perkant vasarines padangas. Todėl galima sakyti, kad padangas vasarai įsigysite greitai, patogiai ir pigiau nei fizinėse parduotuvėse tik internetu-  Beepunkt.lt parduotuvėje.

Tinkamas pasiruošimas vasaros sezonui

Žinant faktą, kad nuo balandžio pirmos dienos iki 10 visi automobiliai turės būti su vasarinėmis padangomis jau iš anksto vairuotojai tikrina padangų stovį. Žiemines į vasarines padangas keisime tik nuo balandžio pirmos dienos, tačiau ne visi imasi šių nurodymų. Ignoruojantys vairuotojai sulaukia baudų, o netinkamas naudojimui vasarines padangas nepasikeitę vairuotojai rizikuoja dar ir gyvybėmis. Kadangi sudilusios padangos tampa nestabiliomis lyjant lietui ir esant šlapiai kelio dangai, kai kurie rizikuojantys patenka į auto įvykius. Todėl tinkamai pasiruošti vasaros sezonui padės apsipirkimas internetu. Beepunkt.lt internetinėje parduotuvėje yra didžiausias vasarinių padangų pasirinkimas, todėl rasite geriausias ir savo transporto priemonei.

Leistinas vasarinių padangų protektoriaus gylis

Norintys saugiai važinėti ir keliauti vasaros metu privalo atminti, kad jų padangų protektoriaus gylis negali būti mažesnis nei 1,6mm. 1,6 milimetro gylis yra maksimalus, kuris reiškia jog vasarines padangas naudinga atsinaujinti. Todėl internetu tai padaryti galima nesudėtingai ir sutaupant daug laiko bei resursų.

Patogumas padangas perkant internetu

Sumanūs vairuotojai žino kaip internetu perkant vasarines padangas sutaupyti ne tik lėšų, bet ir jėgų bei brangaus laiko. Kiekvienas gudrus vairuotojas pirkdamas internetu padangas vasarai pristatymo adresą nurodo auto serviso, kuriame bus keičiamos jų žieminės padangos į vasarines. Taip vairuotojai sutaupo ir laiko, ir jėgų, nesudeginami degalai ir nereikia mokėti taksi vairuotojui. O ir rankos lieka švarios bei rūbai.

Svarbu žinoti, kad autoįvykis, kuriame patyrėte žalą dėl netvarkingų padangų nėra kompensuojamas draudikų. Todėl nesvarbu kokiu draudimu esate apdraudę automobilį, žalos atlyginimo dėl netinkamų padangų galite ir negauti.

Apibendrinimui galima drąsiai tvirtinti, kad vasarines padangas perkantys internetu vairuotojai gauna trigubą naudą nei važinėjantys po fizines parduotuves.

SEO straipsniu talpinimas

Kaip susirasti pigiausią draudimą

Kaip susirasti pigiausią draudimą

Pigiausias automobilio draudimas – svarbiausia informacija

Pigiausias automobilio draudimas – tai vienas dažniausių pasirinkimų tų žmonių, kurie turi transporto priemones, rūpinasi jų saugumu. Tačiau, net ir tuo atveju, jai automobilį turite daug metų ir ne kartą buvote užsaką šią paslaugą, kiekvieną kartą, pasirinkdami dar vieną, turite domėtis tuo metu egzistuojančia informacija apie šią paslaugą. Na, o kokią informaciją apie pigiausią automobilio draudimą reikia žinoti šiuo metu?

Kaip surasti pigiausią draudimą

kaip surasti pigiausią draudimą
Yra daug įmonių, kurios gali pasiūlyti draudimą jūsų automobiliui. Savaime suprantama, tie žmonės, kuriuos domina pigiausias draudimas jų automobiliui, turi gebėti išsirinkti pigiausią variantą. Ir nors daugeliui žmonių iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad tai yra visai nesunku, svarbu žinoti, kokius akcentus reikia atkreipti didžiausią dėmesį. Pasirodo, kad siekiant išsirinkti pigiausią draudimą automobiliui, reikia deramai įvertinti tik įmokų dydį, bet ir atsakingai pagalvoti, ką už visa tai gausite. Esmė tame, kad kartais kur kas pelningesnis yra tas variantas, kuomet tenka mokėti šiek tiek didesnę įmoką, tačiau nelaimės atveju yra gaunama kur kas daugiau. Labai svarbu analizuoti, kaip siūlomos sąlygos atitinka jūsų situaciją. Tiesa, būtent tokiu momentu nevertėtų pasikliauti aplinkinių rekomendacijomis, kadangi kiekviena situacija yra individuali ir kiekvienu atveju tinka vis kitokie sprendimai. Nors paslauga ir ta pati, draudimo kompanijos išradingos – siūlo skirtingas sąlygas, skirtingų dydžių įmokas bei išmokas.
Ši informacija, skirta tiems, kurie tik dabar įsigijo automobilį ir dar tik ketina pasinaudoti šia paslauga. Atminkite, jog išsirinkus vieną draudimo kompaniją verta jos paslaugomis naudotis ir ateityje – tokiu būdu, jūs kaupsite savo, kaip kliento istoriją, kurioje bus užfiksuota su jumis susijusi informacija, o taip pat, išsaugojami duomenys apie mokėjimų laiką, terminų laikymąsi ir pan. jei po tam tikro laiko tarpo (pavyzdžiui, kelerių metų), istorija bus teigiama, galite tikėtis ir patrauklių pasiūlymų, tarp kurių – ir automobilio draudimas už mažesnę kainą, skirtų būtent jums.
Na, o pabaigai – belieka tik trumpai užsiminti apie dar vieną variantą. Tai – automobilio draudimas, kurį galima užsisakyti internetu. Ko gero, jau daugybę kartų girdėjote, kad pirkti prekes bei užsisakyti paslaugas internetu daugeliu atvejų yra pigiau, tad jei tik turite galimybę, taip ir pasielkit tuomet, kai jums yra reikalingas automobilio draudimas internetu – turėsite ne tik patrauklesnę tos pačios paslaugos kainą, bet ir taupysite savo laiką.

Daugiau informacijos galima rasti ir ČIA.

Straipsnis patalpintas: 2015-05-02

Draudimas su dešine

Draudimas su dešine

Nenustebkite, bet dešine ranka taip pat galima užsisakyti ir draudimo paslaugą, ir net gali būti apmokėtas auto draudimas internetu. Kaip? Tai nėra sudėtinga, todėl viskas kaip 2×2 paprasta ir suprantama.

Dauguma turinčiųjų kompiuterius turi ir internetą. Žinoma, kaip be jo apsieitų šiuolaikiškas jaunimas ar pažengę suaugusieji, kurie prisitaikė prie naujausių inovacijų ir sparčiųjų internetinių technologijų. Ne išimti ir pigiausią draudimą medžiojantys asmenys. Jaunimas jau viską yra perpratę ir su viskuo pažįstami jau nuo to momento kai jie turi išmaniuosius įrenginius, o tėvai, po vidurinės, ups, atsiprašau, po gimnazijos baigimo nupirko jiems po automobilį.

Pigiausias draudimas internetu privertė daugelį asmenų persiorientuoti ir paslaugas užsisakyti būtent internetinėje erdvėje. Greičiausiai, kad susimąstysite, kodėl taip? Viskas paprasta. Naujausios technologijos suteikia galimybes paslaugas įsigyti internete ir kas svarbiausia, su teise pasirinkti pigesnes paslaugas. Pigiausias draudimas internetu nesiūlo tik vienos kainos draudimo paslaugų, todėl didžioji dalis vartotojų noriai ir patogiai renkasi auto draudimą internetu ne tik dėl kainų, bet dar ir dėl patogumo, nes nebereikia sukti ratų po miestą ir pervažiuoti visus draudikus tik tam, kad sužinoti kokios draudimo bendrovės paslaugos norimos rūšies yra pigiausios.

Draudimo rūšys yra labai populiarios ne tik jaunimo tarpe, kaip jau ir sakiau. Žinau garbaus amžiaus senolių, kurie draudžiasi automobilį internetu ir auto draudimas internetinėje erdvėje tapo kaip pensijos gavimas, paprastas, patogus ir aiškus. Žinau net 73 metų senolį, ne mano jis senelis, kaip nebūtų gaila, bet būtent toje interneto skiltyje kur siūlomas TPVCA draudimas internetu, jis susigaudo daug greičiau ir paprasčiau nei mano sesė, kuriai metų ženkliai mažiau už senuką. Todėl labai dažnai pasijuokiu iš judviejų bendravimo, kai abu susėda kartu prie kompiuterio ir senelis moko mano sesę kaip reikia užsisakyti privalomą civilinės atsakomybės draudimą internetu. Aš iš jų tiesiog lūžtų, kaip smagiai jie bendrauja ir, kad senelis turi dar tiek parako šmaikštiems pasisakymams ir postringavimams 🙂

Taip pat skaitykite:

Kodėl dešine ranka? Kai vyrai vairuoja aiški statistika, kur dauguma laiko ranką. Bet sėdintieji prie kompiuterio, dešiniąja ranka yra įsikibę į pelę, tarpe tarp teksto rašymo klaviatūroje. Todėl pigiausio draudimo paslaugų paieškos internete ir vyksta dešine ranka įsikibus į pelę ir rodomuoju pirštu spaudant kairį pelės klavišą. Tai nėra sudėtinga, jei tokie veiksmai padeda sutaupyti tiek laiko, tiek lėšų, nes kelionės į kiekvieno draudimo brokerio būstinę dėl pasiūlymų kainuoja ir nesvarbu, ar tai būtų kelionė autobusu, ar automobiliu.

Tad, pigiausią draudimą internetu ir taupyti visose srityse verta, jei Jūsų gyvenimas yra labai intensyvus ir kiekviena minutė kainuoja.

Daugiau straipsnių.

Straipsnis parašytas: 2014-08-16