Category Archives: Buitis

Bakterijų kanalizacijai kaina skiriasi – kodėl

Bakterijų kanalizacijai kaina skiriasi. Prižiūrėti kanalizaciją privalo kiekvienas vartotojas, negalintis prisijungti prie centralizuotos sistemos. Bakterijos kanalizacijai yra priemonė, leidžianti tai daryti efektyviai. Tačiau vis dar pasitaiko atvejų, kai pirkėjai pasitenkina tik kaina, ne bakterijų kanalizacijai veiksmingumu ir efektyvumu.

Bakterijų kanalizacijai kaina skiriasi

Bakterijų kanalizacijai kaina skiriasi

Bakterijos kanalizacijai kaina skiriasi ne šiaip sau, nes to panoro pardavėjai. Kiekviena kanalizacijos bakterijų rūšis turi tam tikrus kriterijus pagal kuriuos ir nustatomos kainos. Gaila tik vartotojų, kurie pirma susigundo kainomis ir tik po to bando įsigilinti, kodėl už 10 eurų nupirktos bakterijos jų kanalizacijoje neveikia taip kaip parašyta. Tad kaltinti pardavėjų dėl savo pasirinkimo nereikėtų, jei atlikote tai savarankiškai ir bandėte sutaupyti.

Kodėl bakterijų kaina skiriasi

Pradžioje naudinga suprasti, kad vienodų ar pigiausių bakterijų kanalizacijai kainų nėra. Kainos priklauso nuo tam tikrų kriterijų, kurie pakelia arba sumažina kainas.

 • Bakterijų kanalizacijai kiekis pakelia kainą. Todėl perkant 200g bakterijų už 13 eurų mokėsite mažiau, nei norint įsigyti 1,3kg. Didesnis kiekis kainuos 15-20 ar net 35 eurus. Todėl bakterijų veiksmingumo kanalizacijoje sieti su kaina nevertėtų;
 • Bakterijų veiksmingumas priklauso nuo jų koncentracijos. Kuo didesnė bakterijų ir nepatogeninių fermentų mišinyje koncentracija, tuo kanalizacijai skirtų priemonių kaina bus didesnė;
 • Bakterijų tarnavimo laikas taip pat sudaro dalį kainos. Todėl visiems pakankančios bakterijos kanalizacijai kainuos kur kas daugiau, nei užtenkančių keliems mėnesiams;
 • Priemonių paskirtis kanalizacijai taip pat keičia kainą. Pavyzdžiui, jei ieškote bakterijų tik naujos kanalizacijos paleidimui, tokios priemonės kaina gali svyruoti nuo 10 iki 15 eurų. Jei kanalizacijoje atsirado nemalonūs kvapai, bakterijoms teks išleisti daugiau, apie 16-20 eurų. Jei kemšasi infiltracijos sistema, bakterijų kanalizacijai kaina skiriasi nuo 35 iki 140 eurų. Štai kodėl bakterijų kanalizacijai kaina nereikėtų pasikliauti, nes individualiu atveju galima išleisti mažiau gaunat maksimalią naudą.

Taigi, kaip iš pateiktos informacijos buvo galima suprasti skirtingos bakterijų kainos yra fiksuojamos ne veltui. Kiekviena kaina turi savo niuansų todėl renkantis bakterijas kanalizacijai naudinga pasikonsultuoti su savo darbą išmanančiais specialistais. Kadangi Buksvarus.lt yra vienas pagrindinių bakterijų pardavėjų Lietuvoje, susisiekę su specialistais jų kontaktais ir papasakoję ko ieškote tikrai sulauksite praktiško pasiūlymo nebūtinai už 65 ar 35 eurus. Gali būti, kad Jūsų atveju bakterijos kanalizacijai kainuos mažiau, 15 ar net 13 eurų nei ketinote įsigyti patys nusprendę individualiai.

Straipsniu talpinimas

Ekologija ir nuotekų valymo įrenginiai

Ekologija ir nuotekų valymo įrenginiai. Nuotekų valymo įrenginiai šiais laikais darosi vis populiaresni. Kiekvienas daugiau ar mažiau rūpinamės mus supančia aplinka ir stengiamės bent dalį prisidėti prie ekosistemos ir žalesnės aplinkos saugojimo. Vieni rūšiuoja, kiti nenaudoja plastiko, dalis žmonių stengiasi naudoti kuo daugiau atsinaujinančių šaltinių ten, kur jie gali būti pakeisti vietoj iškastinio kuro, na o dalis renkasi saugoti aplinka nuo teršalų panaudojant valymo įrenginius, iš kurių vienas yra nuotekų valymo įrenginys.

Ekologija ir nuotekų valymo įrenginiai

Ekologija ir nuotekų valymo įrenginiai

Ką daryti jei nuotekų valymo įrenginys pasirinktas naudoti tik 4 asmenų šeimai, o tam tikram laikui yra atvykę daugiau asmenų, kas automatiškai sukelia nuotekų padidėjimą?

Nuotekų valymo įrenginiai yra sukurti taip, jog susidarius didesniam pritekėjimui, įrenginys kaupia jo perteklių ir tuomet dalimis jį išvalo, kai apkrova sumažėja. Dėl to yra išvengiamas nekokybiškas nuotekų išvalymas ir įrenginys gali automatiškai prisitaikyti prie skirtingų nuotekų apkrovų.

Į ką atkreipti dėmesį ir kaip sužinoti kiek kainuoja nuotekų valymo įrenginiai?

Internete galima surasti labai įvairias kainas, kurios priklauso nuo gaminio kokybės, tvarumo, gaminio medžiagos ir funkcionalumo. Enekos specialistai rekomenduoja įsigyti įrenginius, kurie yra pagaminti iš polietileno medžiagos. Ši medžiaga yra patvari, atspari temperatūros pokyčiams, didelei apkrovai, skilimams. Taip pat reikėtų atsižvelgti į tai, kaip gaminys yra gaminamas. Rekomenduotinas rotacinio liejimo būdas, kurio dėka gaminiai yra liejami aukštų technologijų pagalba, nėra siūlinių sujungimų ir nesusiję su žmogiškojo faktoriaus klaidomis. Taip pat svarbu ir įrenginio funkcionalumas. Geriausias variantas yra tas, kur nuotekų valymo įrenginys pagrįstas cikliniu veikimu: kada įrenginys atostogauja kartu su vartotoju. Vadinasi kai įrenginys gauna tam tikrą laikotarpį itin mažą nuotekų srautą – jis persijungia į ekonominį režimą, kas leidžia naudoti mažiau elektros energijos, bet palaikyti tą patį funkcionalumą bei itin aukštą išvalymo kokybę. Įrenginio kaina paprastai ir priklauso nuo šių minėtų faktorių. Kuo kokybiškesnį variantą išsirinksite, tuo kaina galimai bus didesnė.

Kaip nuotekų valymo įrenginys yra aptarnaujamas?

Svarbu paminėti, jog nusipirkus įrenginį yra svarbus ir jo aptarnavimas, nes juk jo naudojimas bus ilgalaikis. Paprastai įrenginio aptarnavimas yra reikalingas tuomet, kai reikia išvežti ar pašalinti dumblą, sureguliuoti sklendes ar panašiai.  Kitų gamintojų įrenginiuose aptarnavimas yra reikalingas gan dažnai, paprastai net vieną kartą per mėnesį. Enekos gaminiams aptarnavimas reikalingas vos vieną kartą per metus: nereikia šalinti dumblio, nėra reikalingi papildomi įrenginio kalibravimai, nes yra įdiegtas automatinis sureguliavimas, taip pat nėra elektronikos, kuri gali patirti gedimus ir būtų reikalingas tvarkymas ar keitimas.  Taigi pačiam reguliuoti kažko papildomai nereikia, na tik minėtas kasmetinis įrenginio valymas.

Iš kokių medžiagų pagamintos talpyklos?

Talpyklos gaminamos iš perdirbamos žaliavos – polietileno. Kodėl rekomenduojama rinktis būtent šią žaliavą? Nes panaudojus talpyklas atitinkamą laikotarpį, jos gali būti perdirbamos ir panaudojamos dar kartą, kas leidžia tausoti ir saugoti gamtą. Talpyklos yra gaminamos rotacinio liejimo būdu – milteliai supilami į metalines konstrukcijas, tuomet forma yra dedama į liejimo krosnį ir sukama tam tikrą laiką aukštoje temperatūroje, kol milteliai išsilydo pagal formą. Tuomet forma yra vėsinama kondicionierių pagalba ir atlaisvinant konstrukcijas – talpykla išimama iš formos. Talpykla atvėsinama ir paruošiama transportavimui. Dalis gamybos įmonių gaminių gaminimui naudoja stikloplastį. Tai žaliava, kuri sudaryta iš keleto medžiagų ir negali būti perdirbama ir panaudota antrą kartą. Taigi, naudojant stikloplasčio talpyklas, kurios valo aplinką nuo teršalų yra sukuriami nauji teršalai.

SEO straipsniu talpinimas

Kaip serviruoti stalą Kūčioms?

Kaip serviruoti stalą Kūčioms? Kiekvienas metais galvojame kaip įdomiai papuošti Kūčių stalą, jog būtų jauku ir gražu ne tik mums, bet ir mūsų artimiems žmonėms. Stalo papuošimo idėjų yra pačių įvairiausių, tad ką pasirinkti, priklauso nuo jūsų poreikių, skonio ir įvaizdžio kurį norėsite sukurti. Pateiksime keletą idėjų, kurios pravers dekoruojant stalą Kūčioms.

Kaip serviruoti stalą Kūčioms?

Kaip serviruoti stalą Kūčioms

Prieš serviruojant stalą Kūčioms, patariama investuoti į kokybiškus, šventėms skirtus indus bei įrankius, įdomaus dizaino taures. Jie tarnaus jums ilgą laiką ir kurs prabangos įspūdį. Jūsų stalui Kūčioms tikrai pravers vienkartinės servetėlės. Jų galima rasti įvairių dizainų, dydžių bei raštų, kurios papuoš jūsų stalą. Prie jų būtinai pateikite servetėlių žiedus, kurie pastaraisiais metais tampa vis dažnesnė stalo puošmena. Rekomenduojama pasirinkti vienspalvius servetėlių žiedus, dažniausiai pasirenkamos sidabro arba aukso spalvos.

Žvakės ir žvakidės

Jūsų Kūčių stalui tikrai pravers žvakės ir žvakidės. Žvakės suteiks jaukumo, subtilumo. Dažniausiai tokiai progai renkamasi raudonos, baltos, arba aukso spalvos žvakės. Tuo tarpu aukso arba sidabro spalvos žvakidės kurs prabangų įvaizdį. Jeigu nenorite, arba neturite žvakidžių, galite patys pasigaminti advento vainiką, kurį galite dekoruoti kankorėžiais, džiovintais vaisiais, uogomis bei kitokiais papuošimais. Apskritai, Kūčių stalą patartina dekoruoti suteikiant jam daugiau natūralumo, panaudojant gamtos motyvus, tokius kaip džiovintas gėles, eglių šakas, kankorėžius. Taip galite panaudoti Kalėdinius žaisliukus, pasigaminti girliandas.

Stalo serviravimo taisyklės

Serviruojant stalą Kūčioms, pasidomėkite ir esminėmis stalo serviravimo taisyklėmis. Tai padės tinkamai sudėlioto lėkštes, stalo įrankius, taures, bei kitus indus. Tuomet bus galima užsiimti stalo dekoru. Svarbu, jog neapkrautumėte savo Kūčių stalo. Geriau panaudoti mažiau dekoro elementų, kuriant harmoningą vaizdą. Jeigu vis dėlto pritruksite stalo serviravimo ar dekoravimo idėjų, visuomet galite paieškoti internete, galbūt surasite sau tinkamą variantą.

Desinieji.lt

Vandens filtrai – gera savijauta, energingumas

Vandens filtrai yra individualiai pasirenkami norimos vandens kokybės pasiekimui. Vieniems pakanka Brita, kiti ieško daug produktyvesnių filtrų vandens išvalymui ir kokybės atstatymui, sukūrimui. Tad vandens filtrai yra geriamojo vandens kokybės pagrindinis įrankis.

Vandens filtrai

vandens filtrai

Kaipo jau minėta, Brita filtrai yra populiarūs minimalioje buityje, kai pakanka vos kelių kokybiško vandens litrų per dieną. Tačiau Brita maksimaliai gali išfiltruoti vos 5,2 litrus vandens, todėl atsiradus didesniam poreikiui, ypač vasarą, šio kiekio gali nepakakti. Todėl priėję ribą vartotojai žino, kad vandens filtrai Pureaquafilter.lt yra populiariausi. Tad nedvejodami skambina, sužino nuo ko būtina privalu trinktis ir kokios filtrų rūšys yra.

 • Mechaniniai filtravimo įrengimai yra pirminiam filtravimui, kad smulkios netirpios ar dar neištirpusios organinės medžiagos būtų pašalintos iš naudojamo vandens;
 • Vandens nugeležinimo sistemos yra skirtos ir gali būti pritaikytos tiek name, tiek pramonėje. Filtrai pašalina perteklinį geležies kiekį ir atstato vandens skaidrumą. Tačiau šių filtrų nauda dar ne visa, jei viršijamas ir sieros vandenilio kiekis ir jis dvokia sugedusiais kiaušiniais, nugeležinimo filtrai panaikins kvapą, atstatys ir skonį;
 • Jei namuose ar pramonės objekte yra kietas vanduo, situacijos ir vandens kokybės gerinimui yra rekomenduojami Pureaquafilter.lt filtrai. Vandens nukalkinimas ir minkštinimas leidžia apsaugoti naudojamą techniką nuo apkalkėjimo, išvengiant dažno jų gedimo.

Vandens filtrų nauda sveikatai

Negrąžinsime Jūsų į biologijos pamokas primenant kiek žmogaus kūną sudaro vanduo, tačiau, kad kokybiškas vanduo yra naudingas organizmui priminti norėtume. Taigi, vandens pagalba į mūsų organizmą gali patekti įvairios medžiagos, mineralai, tame tarpe ir nepageidaujami ar net galintys pakenkti sveikatai. Todėl daugelis sportuojančių ar tiesiog energingą gyvenimo būdą gyvenantys renkasi ir kokybišką vandenį. Jo pagalba žmogaus organizmas yra papildomas kokybišku ir naudingu filtruotu vandeniu, kurį išvalo ir sukuria filtrai. Štai kodėl filtravimo sistemos yra gyvybės šaltinio, vandens kokybės gerinimo įrankis. Ir Pureaquafilter.lt profesionalūs specialistai konsultuoja filtrų pasirinkimo, montavimo bei priežiūros klausimais. Vandenį galės naudoti ne tik suaugę, pramonės sektoriaus darbuotojai, bet ir vaikai. Vanduo užtikrins gerą savijautą ir reikiamą energingumą.

Žinant, kad vandens filtrai pasirenkami ne dėl mados, konsultacijos su Pureaquafilter.lt specialistais neišvengsite. Tik žinant vandens sudėtį, atlikus jo tyrimą galima objektyviai spręsti bei parinkti filtrus. Tad, kodėl gi nesusisiekus ir nesužinojus apie vandens filtrus dabar?

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Amway produktai – 51 metai

Amway produktai – visame pasaulyje žinomos kompanijos priemonės namams, grožiui bei subalansuotai mitybai. 51 sėkmingo verslo paslaptis yra produktai, kurie padeda palaikyti švarą, puoselėti grožį bei sureguliuoti sveiką mitybą. Todėl Amway produktai žinomi jau 80 šalių ir šiuo metu yra pasiekiami ir mūsų šalyje. Tad išsirinkti geriausią sau gali kiekvienas vartotojas norintis išbandyti ir įsitikinti kokybe.

Amway produktai

amway produktai

Kompanija, kuri savo verslą pradėjo prieš pusę amžiaus pamažu išplėtė savo produktų asortimentą. Šiuo metu jis siekia daugiau nei keli šimtai. Tad akivaizdu, kad tvirtos ir populiarios kompanijos produktai negalėjo aplenkti ir Lietuvos. Amerikanamuose.lt produktai Amway į namus atkeliauja vos kelių dienų bėgyje. Todėl išsirinkę tai kas geriausia Jums, nesudėtingai užsisakysite internetiniame puslapyje Amerikanamuose.lt ir gaišti laiko laukiant kaip ankščiau neteks. Ilgiau galima užtrukti renkantis geriausius produktus Amway.

 • Prekės namams – produktų virš 100;
 • Grožiui ir kūno priežiūrai produktų skaičius siekia apie 200;
 • Mitybos produktai taip pat viršija 100;

Produktai namams HOME

Tai antra pagal Amway produktų kiekio dydį grupė, kuri kaip suprantate, yra orientuota į švaros palaikymą namuose. Prekės gamintos atsižvelgiant į vartotojų poreikius įvairiose namų erdvėse. Tad, Amerikanamuose.lt rasite tai ko ieškote ir ko tikitės – kokybę.

 • Virtuvės ir stalo reikmenys leis atsinaujinti, jei turite tokį poreikį;
 • Paviršių priežiūros produktai voniai, virtuvei, tualetui ir stiklams leidžia rinktis, kuris produktas yra reikalingiausias šiuo metu;
 • Skalbimo kokybei užtikrinti – produktai, kurie gaminti vartotojų poreikiui tenkinti. Skystos, milteliai, koncentruotos ir paprastos priemonės, spalvotiems ar baltiems audiniams priemonės veda prie geriausio sau pasirinkimo;
 • Indų priežiūros produktai leidžia rinktis iš 2 variantų. Jei plaunate rankomis, Amway sukūrė ploviklį, kurio formulė naudota rankų odos bei nagų struktūros apsaugai. Tad mėgstantiems plauti rankomis yra puiki galimybė išbandyti Amerikanamuose.lt indų plovimo skystį HOME. Jei namie ar biure turite indaplovę, tabletės leis sutaupyti ir sunaudojamų resursų. Kadangi tabletės indaplovėms išlaiko tą patį efektyvumą plaunant indus žema vandens temperatūra, vos 40 laipsnių.

Subalansuotai mitybai Nutrilite

Visi suprantame maisto svarbą gyvenime ir tai, kad subalansuota mityba leidžia jaustis kur kas geriau. Todėl Amway nuošalėje nepaliko ir šios grupės vartotojų, pagamino produktus bet kokiam gyvenimo aktyvumui.

 • Maisto papildai aktyviam gyvenimo būdui;
 • Grožio puoselėjimo produktai iš vidaus;
 • Pagrindiniai maisto papildai;
 • Tikslūs maisto papildai – atskiros vitaminų grupės;
 • Sportuojantiems;
 • Būsimoms mamytėms;
 • Papildai svorio sureguliavimui.

Kaip galima pastebėti, produktai Amway gali tikti ir Jums. Tiesiog apsilankykite Amerikanamuose.lt, pasižvalgykite, išsirinkite sau geriausius, įsigykite ir išbandykite Amway.

Vandens tyrimai – kokybės beieškant

Vandens tyrimai yra atliekami siekiant sužinoti vandens šaltinio kokybę. Tyrimai gali būti atlikti ne tik vandens buityje, bet ir pramonės objekte nustatymui. Kokybiškas vanduo yra geresnės sveikatos ar gamybos proceso garantas. Tad siekiant įsitikinti vandens kokybe ir yra atliekami šie tyrimai.

Vandens tyrimai

vandens tyrimai

Naudinga žinoti, kad tyrimai vandens kokybės nustatymui yra atliekami me šiaip sau. Tyrimo pagalba yra nustatoma vandens sudėtis, kuri gali nudžiuginti arba nuliūdinti. Tačiau perskaičius šią informaciją iškarto nereikia suskubti atlikti tyrimo. Dėl kylančių vandens kokybės abejonių naudinga pasikonsultuoti su ltaqua.lt specialistais. Susipažinę su Jūsų pateikta informacija patars ar vandens tyrimai ltaqua.lt laboratorijoje yra reikalingi ar ne, nes variantų tyrimams atlikti yra daug.

 • Pradėjus statyti naujus, prieš montuojant vandens tiekimo įvadą į namus yra naudinga ištirti vandenį. Sutiksite, kad naudoti bet kokį vandenį neįsitikinus kokybe nėra naudinga;
 • Naujai statomi pramonės objektai taip pat atlieka vandens tyrimą kokybei nustatyti. Kai kurie sektoriai itin rimtai kelia reikalavimus kokybei, todėl tyrimai yra atliekami keliose laboratorijose, viena jų randasi ir ltaqua.lt. Nuo kokybės gali priklausyti ne tik sklandus ir kokybiškas gamybos procesas, bet ir darbuotojų sveikata darbinėje aplinkoje;

Vandens šaltiniai ir jų tyrimai

ltaqua.lt specialistai atlieka vandens tyrimus cheminei sudėčiai nustatyti. Įvairūs naudojami šaltiniai verčia vartotojus ištirti vandenį tam, kad jaustis saugiai. Kaip žinia, cheminės vandens sudėties plika akimi nustatyti neįmanoma, todėl atsižvelgiant į skirtingus šaltinius, jų vandens kokybė taip pat gali skirtis.

 • Dažniausiai ltaqua.lt atliekamų tyrimų vandens šaltiniai yra šuliniai. Nesvarbu, kurioje jie vietoje randasi, miesto ribose, gyvenvietėje, kaime ar vienkiemyje. Šio vandens šaltinio vanduo yra paviršinis, todėl tyrimai yra rekomenduojami kas 6 mėnesius. Tokias rekomendacijas yra pateikę Lietuvos higienos centro specialistai. Išvados yra pateiktos po to atliktų tyrimų, kai paaiškėjo, kad net apie 70 procentų šulinių vanduo yra užterštas. Tad tyrimas vandens kokybei nustatyti yra asmeninis apsisprendimas. Be nitritų ir nitratų šulinio vandenyje dar galima rasti geležies, kalcio, mangano, sieros vandenilio ir kitų medžiagų perviršius. Todėl atlikti tokio šaltinio vandens tyrimus yra daugiau nei naudinga. Bus galima pasikonsultuoti su ltaqua.lt specialistais ir išsiaiškinti, kurios priemonės yra geriausios vandens normų atstatymui;
 • Dažnai vandens tyrimai yra atliekami darant gręžinį vandens tiekimui į namus ar pramonines patalpas. pasak ltaqua.lt specialistų, po atliktų tyrimų dažnai paaiškėja, kad tokio šaltinio vanduo turi geležies normų perviršius, normas viršija ir kalcio bei mangano druskos. Todėl be ltaqua.lt filtravimo sistemų, cheminių normų sureguliuoti nepavyks.

Turimai yra naudingi individualiai

Kaip galima pastebėti, atlikti vandens tyrimus nėra privaloma, tačiau yra daroma individualių interesų bei saugumo įgyvendinimui bei užtikrinimui. Todėl konsultuotis ir atlikti tyrimus jei abejojama vandens kokybė yra rekomenduojama nedvejojant. Juolab, kad tyrimai daug nekainuoja.

Kontaktai

UAB “LT Aqua”
Įmonės kodas: 302583519
PVM kodas: LT100006086718
Banko kodas: 70440
A.s. LT62 7044 0600 0773 4732
Ukmergės g. 298A, Vilnius
Tel. +37060227144
El. Paštas: info@ltaqua.lt