Category Archives: Švaros prekės

Bakterijų kanalizacijai kaina skiriasi – kodėl

Bakterijų kanalizacijai kaina skiriasi. Prižiūrėti kanalizaciją privalo kiekvienas vartotojas, negalintis prisijungti prie centralizuotos sistemos. Bakterijos kanalizacijai yra priemonė, leidžianti tai daryti efektyviai. Tačiau vis dar pasitaiko atvejų, kai pirkėjai pasitenkina tik kaina, ne bakterijų kanalizacijai veiksmingumu ir efektyvumu.

Bakterijų kanalizacijai kaina skiriasi

Bakterijų kanalizacijai kaina skiriasi

Bakterijos kanalizacijai kaina skiriasi ne šiaip sau, nes to panoro pardavėjai. Kiekviena kanalizacijos bakterijų rūšis turi tam tikrus kriterijus pagal kuriuos ir nustatomos kainos. Gaila tik vartotojų, kurie pirma susigundo kainomis ir tik po to bando įsigilinti, kodėl už 10 eurų nupirktos bakterijos jų kanalizacijoje neveikia taip kaip parašyta. Tad kaltinti pardavėjų dėl savo pasirinkimo nereikėtų, jei atlikote tai savarankiškai ir bandėte sutaupyti.

Kodėl bakterijų kaina skiriasi

Pradžioje naudinga suprasti, kad vienodų ar pigiausių bakterijų kanalizacijai kainų nėra. Kainos priklauso nuo tam tikrų kriterijų, kurie pakelia arba sumažina kainas.

 • Bakterijų kanalizacijai kiekis pakelia kainą. Todėl perkant 200g bakterijų už 13 eurų mokėsite mažiau, nei norint įsigyti 1,3kg. Didesnis kiekis kainuos 15-20 ar net 35 eurus. Todėl bakterijų veiksmingumo kanalizacijoje sieti su kaina nevertėtų;
 • Bakterijų veiksmingumas priklauso nuo jų koncentracijos. Kuo didesnė bakterijų ir nepatogeninių fermentų mišinyje koncentracija, tuo kanalizacijai skirtų priemonių kaina bus didesnė;
 • Bakterijų tarnavimo laikas taip pat sudaro dalį kainos. Todėl visiems pakankančios bakterijos kanalizacijai kainuos kur kas daugiau, nei užtenkančių keliems mėnesiams;
 • Priemonių paskirtis kanalizacijai taip pat keičia kainą. Pavyzdžiui, jei ieškote bakterijų tik naujos kanalizacijos paleidimui, tokios priemonės kaina gali svyruoti nuo 10 iki 15 eurų. Jei kanalizacijoje atsirado nemalonūs kvapai, bakterijoms teks išleisti daugiau, apie 16-20 eurų. Jei kemšasi infiltracijos sistema, bakterijų kanalizacijai kaina skiriasi nuo 35 iki 140 eurų. Štai kodėl bakterijų kanalizacijai kaina nereikėtų pasikliauti, nes individualiu atveju galima išleisti mažiau gaunat maksimalią naudą.

Taigi, kaip iš pateiktos informacijos buvo galima suprasti skirtingos bakterijų kainos yra fiksuojamos ne veltui. Kiekviena kaina turi savo niuansų todėl renkantis bakterijas kanalizacijai naudinga pasikonsultuoti su savo darbą išmanančiais specialistais. Kadangi Buksvarus.lt yra vienas pagrindinių bakterijų pardavėjų Lietuvoje, susisiekę su specialistais jų kontaktais ir papasakoję ko ieškote tikrai sulauksite praktiško pasiūlymo nebūtinai už 65 ar 35 eurus. Gali būti, kad Jūsų atveju bakterijos kanalizacijai kainuos mažiau, 15 ar net 13 eurų nei ketinote įsigyti patys nusprendę individualiai.

Straipsniu talpinimas

Amway produktai – 51 metai

Amway produktai – visame pasaulyje žinomos kompanijos priemonės namams, grožiui bei subalansuotai mitybai. 51 sėkmingo verslo paslaptis yra produktai, kurie padeda palaikyti švarą, puoselėti grožį bei sureguliuoti sveiką mitybą. Todėl Amway produktai žinomi jau 80 šalių ir šiuo metu yra pasiekiami ir mūsų šalyje. Tad išsirinkti geriausią sau gali kiekvienas vartotojas norintis išbandyti ir įsitikinti kokybe.

Amway produktai

amway produktai

Kompanija, kuri savo verslą pradėjo prieš pusę amžiaus pamažu išplėtė savo produktų asortimentą. Šiuo metu jis siekia daugiau nei keli šimtai. Tad akivaizdu, kad tvirtos ir populiarios kompanijos produktai negalėjo aplenkti ir Lietuvos. Amerikanamuose.lt produktai Amway į namus atkeliauja vos kelių dienų bėgyje. Todėl išsirinkę tai kas geriausia Jums, nesudėtingai užsisakysite internetiniame puslapyje Amerikanamuose.lt ir gaišti laiko laukiant kaip ankščiau neteks. Ilgiau galima užtrukti renkantis geriausius produktus Amway.

 • Prekės namams – produktų virš 100;
 • Grožiui ir kūno priežiūrai produktų skaičius siekia apie 200;
 • Mitybos produktai taip pat viršija 100;

Produktai namams HOME

Tai antra pagal Amway produktų kiekio dydį grupė, kuri kaip suprantate, yra orientuota į švaros palaikymą namuose. Prekės gamintos atsižvelgiant į vartotojų poreikius įvairiose namų erdvėse. Tad, Amerikanamuose.lt rasite tai ko ieškote ir ko tikitės – kokybę.

 • Virtuvės ir stalo reikmenys leis atsinaujinti, jei turite tokį poreikį;
 • Paviršių priežiūros produktai voniai, virtuvei, tualetui ir stiklams leidžia rinktis, kuris produktas yra reikalingiausias šiuo metu;
 • Skalbimo kokybei užtikrinti – produktai, kurie gaminti vartotojų poreikiui tenkinti. Skystos, milteliai, koncentruotos ir paprastos priemonės, spalvotiems ar baltiems audiniams priemonės veda prie geriausio sau pasirinkimo;
 • Indų priežiūros produktai leidžia rinktis iš 2 variantų. Jei plaunate rankomis, Amway sukūrė ploviklį, kurio formulė naudota rankų odos bei nagų struktūros apsaugai. Tad mėgstantiems plauti rankomis yra puiki galimybė išbandyti Amerikanamuose.lt indų plovimo skystį HOME. Jei namie ar biure turite indaplovę, tabletės leis sutaupyti ir sunaudojamų resursų. Kadangi tabletės indaplovėms išlaiko tą patį efektyvumą plaunant indus žema vandens temperatūra, vos 40 laipsnių.

Subalansuotai mitybai Nutrilite

Visi suprantame maisto svarbą gyvenime ir tai, kad subalansuota mityba leidžia jaustis kur kas geriau. Todėl Amway nuošalėje nepaliko ir šios grupės vartotojų, pagamino produktus bet kokiam gyvenimo aktyvumui.

 • Maisto papildai aktyviam gyvenimo būdui;
 • Grožio puoselėjimo produktai iš vidaus;
 • Pagrindiniai maisto papildai;
 • Tikslūs maisto papildai – atskiros vitaminų grupės;
 • Sportuojantiems;
 • Būsimoms mamytėms;
 • Papildai svorio sureguliavimui.

Kaip galima pastebėti, produktai Amway gali tikti ir Jums. Tiesiog apsilankykite Amerikanamuose.lt, pasižvalgykite, išsirinkite sau geriausius, įsigykite ir išbandykite Amway.