Mediniai nameliai vaikams – gal plastikiniai?

Mediniai nameliai vaikams. Kuo toliau, tuo daugiau klausimų panašių į šį užduoda tėveliai kurie pradeda domėtis apie vaikų namelius bei jų komplektacijas. Vienareikšmiško atsakymo nėra, reikia žinoti ko tikitės iš namelio, o tuomet galite svarstyti kokį namelį išsirinkti. Todėl palengvinsime jūsų paieškas pateikdami, kokie nameliai būna ir kam jie skirti, taip palengvindami jūsų paieškas bei sutrumpindami būsimą laiką iššvaistytą paieškoms.

Mediniai nameliai vaikams

mediniai nameliai vaikams

Pirmiausia apie plastikinius namelius galime pasakyti jog jie yra gaminami – Kinijoje. Kinai šiuos namelius jau kelis dešimtmečius siunčia po visą pasaulį. Šių namelių pakuotė yra plokščia, lengva, todėl ją lengvą transportuoti po visą pasaulį. Plastikiniai vaikų nameliai Kinijoje gaminami iš blogos kokybės plastmasės, bei iš silpnų dažų, todėl jie yra neatsparūs aplinkos poveikiui ir greitai praranda prekinę išvaizdą. Taip pat šie nameliai neturi grindų, todėl reikės vaikams pakloti dekutį, arba rankšluostį vietoj jų, kad būtų smagiau žaisti. Todėl bus papildomas vargas jį skalbti ir džiovinti. Pagrindinis pliusas šių Kinijoje pagamintų namelių yra jų kaina. Kaina yra tikrai konkurencinga, jie yra nebrangūs, prieinami visiems. Dėl to šiais nameliais prekiauja ir didesni statybinių medžiagų prekybos centrai. Galvojantiems pataupyti, šiuos namelius rekomenduojame pirkti į sodą, ar į kaimo turizmo sodybą, kur vaikai praleis nedaug laiko, ir kur neapsimoka investuoti didesnių pinigų, nes tiesiog namelis nebus naudojamas dažnai.

Naudinga pasidomėti:

Geriausias pasirinkimas vaikams

Medinis namelis vaikams – turbūt geriausias pasirinkimas privačių kiemų savininkams. Nes gyvenant name, natūralu, kad Mazyliopalepe.lt namelyje vaikai žaidžia, praleidžia daug laiko lauke. Bet sugalvoti veiklos gali būti sunku, juolab kad gaudynių ar slėpinių vaikai nežaidžia ištisą dieną. Todėl medinis namelis padės užimti vaikus. Mediniai nameliai komplektuojami su čiuožyklą, smėlio dėže, sūpynėmis ir kitais priedais. Todėl norint kad vaikai būti maksimaliai užimti geriausia pirkti pilną namelį su visais priedais. Lietuvoje mediniai nameliai gaminami iš natūralios lietuviškos medienos, dažniausiai iš pušies iš eglės, todėl jie yra ilgaamžiai. Gamintojai siūlo surinkimo paslaugas visoje Lietuvoje, tad jeigu neturi laiko ar įgūdžių, nebeda, gamintojai šį galvosūkį jau išsprendė. Vaikų nameliai pagaminti iš medžio yra atsparūs aplinkos poveikiui, todėl gali stovėti ištisus metus kieme.

Jeigu vis dar dvejojate kokį namelį susikomplektuoti, galite užsukti į Mazyliopalepe.lt ir išsirinkti iš jau sukomplektuotų vaikų namelių. O nuotraukų galerijoje netgi pamatyti kaip šie nameliai atrodo klientų kieme.