Category Archives: Baldai

Virtuvės baldai Kaune. Projektavimas, gamyba.

Ankščiau skaityti patarimai bus tikrai naudingi tiems, kurie virtuvę nori įsirengti savo pastangomis, nesinaudodami interjero dizainerių paslaugomis. Vis dėlto, vien tik šių gairių jūsų svajonių virtuvei tikrai nepakaks, todėl nepraleiskite progos susipažinti ir su kitais vertingais patarimais.

Virtuvės baldai Kaune

virtuves baldai kaune

Sumaniai išnaudokite virtuvės nišas ar kampus

Neretai yra sakoma, kad bet kurioje patalpoje esančios nišos ar kampai yra nedėkinga vieta – neva negalima rasti jokių naudingų sprendimų. Tačiau tai – netiesa. Tereikia prisiminti, jog egzistuoja toks sprendimas, kaip Baldai4u.lt virtuvės baldai Kaune – gamyba, komplektai, projektavimo paslauga, kuri leis tinkamai išnaudoti visas virtuvės erdves. Taip pat puikiu pasirinkimu gali tapti ir pavieniai virtuvės baldai, kurie puikiai tiks statyti kampuose arba nišose ir taps papildomomis vietomis daiktų laikymui. Beje, šios erdvės nebūtinai turi būti naudojamos praktinėms reikmėms – jos gali tarnauti ir kaip interjero detalės.

Spalvų galia yra ypač didelė

Nepamirškite ir dar vieno svarbaus fakto – spalvų galia yra ypač didelė. Pavyzdžiui, jei jūsų virtuvė yra nedidelio ploto ir norėtumėte ją vizualiai padidinti, tokiu atveju reikėtų rinktis kuo šviesesnės spalvos spinteles – virtuvė atrodys kur kas erdvesnė. Vis dėlto, tamsios spalvos spintelės taip pat turi savitų privalumų: nors jos optiškai sumažins virtuvę, ant jų nesimatys pirštų antspaudų.

Skirtingi apšvietimo lygiai

Dar viena svarbi detalė, kurią turėtumėte prisiminti tuo atveju, jei pačią gražiausią virtuvė norite įsirengti be specialistų pagalbos, yra toks: rinkitės bent kelis skirtingus apšvietimo lygius.  Vienokį apšvietimą rinkitės tuomet, kai bus gaminamas maistas, dar kitokį – kai nuspręsite vienumoje pasimėgauti rytine kava, dar kitokį – kuomet vakarieniauti susirinks visi šeimos nariai. Toks sprendimas yra naudingas dėl kelių priežasčių: ne tik kiekvieną kartą galėsite pasirinkti tinkamiausią apšvietimą, bet ir sukursite dekoratyvų vaizdą bei išvengsite monotonijos.

Marmurinis stalviršis – tikriems klasikos gerbėjams

Dauguma žmonių yra linkę manyti, kad marmurinis stalviršis – pats geriausias pasirinkimas. vis dėlto, yra ne visai taip: jei esate klasikos gerbėjas, tokiu atveju toks stalviršis tikrai jums patiks ir puikiai derės jūsų namuose, tačiau, reikėtų prisiminti, kad būtent ši medžiaga nėra labai atspari mechaniniam poveikiui. Šiuo atžvilgiu idealiausias pasirinkimas yra granitas.

Taip pat skaitykite:

Darbastaliai – kuo originalesni

Negailėkite laiko ieškodami kuo originalesnių bei įdomesnių darbastalių, kadangi ši vieta yra ypač gerai matoma, todėl kuo dekoratyvesni jie bus, tuo labiau puoš jūsų namus.

Pasijuokime iš savo klaidų

Pasijuokime iš savo klaidų

Galima bandyti pajuokauti, kad daugiausia klaidų yra daroma perkant virtuvės baldus arba juos užsisakant. Kodėl? Suprantama, kad giliai viduje paieškojus priežasčių, kiekvienas atrastume padarytas klaidas.

virtuves-baldai

Kokia yra įdomių klaidų darymo priežastis sunku pasakyti, tai gali nustatyti tik specialistai ir savo srities profesionalai. Bet, kad pagrindinė priežastis klaidų yra kaina – kainos pirkimas – tai nenuginčijamas faktas. Tik prisiminkime savo veiksmus, kai užsukus į virtuvės baldų saloną Vilniuje, Kaune ar kitame Lietuvos mieste, pamatę gaminį iškart ieškome kainos, o specialistui pasiūlius dar ir 10% nuolaidą, pasijaučiame beveik įsigiję gerą daiktą už gerą kainą. Bet taip nėra, todėl tikėtina, kad Jūs įsigysite tik kainą, kas su produkto kokybe, garantijomis ir ta pačia kaina, gali būti visiškai nesusiję. Kodėl? Ar visus virtuvės baldų salonus aplankėte, kad būtų galima sakyti, jog virtuvės baldai, čia yra pigiausi? Greičiausiai, kad taip nėra ir gali būti, jog kitame salone, vitrinoje, tokie pat baldai eksponuojami ta pačia kaina, kurią gavote su nuolaida kitame salone. Ir galima tik spėti, o jeigu dar pritaikyti panašią nuolaidą, kiek gi galima sutaupyti…

virtuves-baldai

Taigi, kainos pirkimas salonuose yra pagrindinė daroma klaida, kuri dar ilgai neduoda ramybės, panašią prekę pastebėjus kitame salone ir ženkliai pigiau. Tad virtuvės baldų paieška viename salone neapsiribokite, taip bus galima palyginti ne tik kainas, bet ir susirasti sau patraukliausius baldus. Dažnai būna taip, kad įsigiję virtuvės baldus, kitame salone, netyčiukais aptinka dar gražesnius, patrauklesnius ir už tą pačią kainą. Kam tie nusivylimai, jei jų galima išvengti, virtuvės baldų neperkant pirmame pasitaikiusiame salone, bet atlikus tam tikrus paieškos veiksmus, kurie leis priimti patį geriausią sprendimą ne pardavėjams, bet asmeniškai sau.

Taip pat skaitykite:

Pastebėjome jau dvi daromas klaidas, kokios dar galėtų būti?

Trečia klaida, o gal klaidelė galėtų būti nepasitikėjimas virtuvės baldų pardavėjais internete. Greičiausiai, kad dauguma vengia baldų pirkimo internetinėje erdvėje, bet tai yra ne tik, kad patogus būdas įsigyti, bet ir galimybė sutaupyti ir lėšų, ir laiko. Tad vertėtų pasitikėti pardavėjais, patarimų pasiklausti artimųjų, draugų ar kaimynų, kurie, gal būt jau turi patirties pirkime internetu.

Virtuvės baldai nėra adata šieno kupetoje, kad reikėtų ieškoti be perstojo ir su maža dalimi vilties atrasti, todėl galima paminėti senei naudojamą posakį “kas ieško tas randa”.

Taip pat skaitykite:

Sėkmės Jums virtuvės baldų paieškoje ir derybose dėl kainos.