Visi norime, kad mūsų oda būtų graži

Visi norime, kad mūsų oda būtų graži, dar kartą apie kremą

Galima sugalvoti ar atrasti daug grožio paslapčių. Bet gražios odos, kuri atrodytų, kaip iš pieno plaukus, be gero kremo neturėsime.

Ekologiška kosmetika čia.

Akivaizdu, kad odai reikia ne tik deguonies, vandens, poilsio, bet ir tinkamo kremo. Tada ilgai galima džiaugtis savo jaunyste, o gražiems ir gyventi yra lengviau. Specialistai sako, kad kremą reikia rinktis atsakingai. Tiesa, bet kartais malonu ir įdomu paeksperimentuoti. Dažnai ir daug to daryti nereikėtų, juk pasekmės kartais būna skaudžios.

Kremo pasirinkimas prasideda nuo odos tipo. Nėra tokio gaminio, kuris puikiai tiktų visų tipų odoms. Visi norime, kad pas mus būtų normali oda. Priežiūros daug nereikia, užtenka lengvo kremo, kuris gerai ją sudrėkina ir pamaitina. Riebių kremų reikia vengti, nes maitinamųjų medžiagų perteklius gali sutrikdyti riebalų ir vandens balansą. Tik tiek, deja, kitokios odos šeimininkams priežiūra skiriasi.

Sausa oda, nors ir skamba negražiai, bet visada atrodo labai lygiai. Žinoma, ji linkusi šerpetoti ir anksti raukšlėtis, papildomas drėkinimas ir maitinimas – privalomas. Kremai su augaliniais aliejais ar riebalais padeda ją išlyginti, pamaitinti ir atgaivinti.

Riebi oda, nors ir žvilga, kaip vaškas, sukelia daugiausiai problemų. Poros būna išsiplėtusios, o visą kūną aplanko nemalonūs spuogai. Tokiai odai skirtas kremas turi sugerti riebalų perteklių ir šiek tiek sausinti. Antiseptinės medžiagos čia nepakenks, nes odos paviršiuje dažnai susidaro spuogų, o antiseptikai padeda juos įveikti. Papildomi augaliniai ekstraktai kaip ramunėlės, medetkos ar alavijai ją maloniai nuramins.

Mišrus odos tipas yra dažnas. Dabar pasirinkimas nemenkas, tad greitai surasite kremą, kuriame derinami skirtingi komponentai, jie sausina odą ir suteikia matinį efektą. Žinoma, šie gaminiai ją drėkina ir maitina.

Taip pat skaitykite:

Teisingai pasirinkti kremą padės kiekvienos parduotuvės konsultantė. Nereikia abejoti ir savo nuomone. Visada verta atkreipti dėmesį ir į kvapą. Jei kremas kvepia nemaloniai, jis yra stiprus, erzinantis, tai jausiesi sudirgusi, bus sunku ne tik užmigti, bet ir atsipalaiduoti. O jei kvapas ir kremo sudėtis patinka – nėra jokių svarių priežasčių atsisakyti pirkinio.

Straipsnis parašytas: 2014-10-18