Category Archives: Sveikata

Ledo ritulys – kas tai?

Ledo ritulys – kas tai? Ledo ritulio kilmės šalis yra Kanada, žinoma, kad pirmosios varžybos vyko Kingstono mieste 1855 metais. Reikėjo, kad praeitų daug laiko, kad ledo ritulys atkeliautų iki Lietuvos. Lietuvoje ledo ritulys pradėtas žaisti 1922 metais. Tais metais įvyko pirmosios oficialios ledo ritulio varžybos. Šiose varžybose varžėsi 4 ledo ritulio komandos. Kiek vėliau, praėjus ketveriems metams, buvo suorganizuotas ir tarptautinis turnyras. Šio turnyro metu Lietuva nepasižymėjo ir namo neparsivežė medalių. Populiarėjant ledo ritulio sporto šakai, Lietuvoje buvo atidaryta pirmoji dirbtinio ledo arena Elektrėnuose, 1977 metais. Šios arenos pagalba sportininkai galėjo varžytis ant profesionaliai tam skirtos dangos, kuri atitiko visus ledo ritulio standartus.

Ledo ritulys – kas tai?

Ledo ritulys - kas tai?

Ledo ritulys Lietuvoje

Šiuo metu Lietuvoje yra itin daug ledo ritulio sportininkų. 2017 metų atliktame tyrime buvo išsiaiškinta, kad Lietuvoje šiuo metu sportuoja daugiau nei 2500 ledo ritulininkų. Šie sportininkai gali rinktis daugiau nei iš 60 ledo ritulio sporto klubų. Galime pasidžiaugti, kad vis daugiau merginų prisijungia prie ledo ritulio. Šia sporto šaka daugiausiai domisi vaikai bei suaugę.

Kaunas Hockey klubas

Kaunas Hockey klubas buvo įkurtas 2017 metais atstovauti Kauno miestą. Šis klubas šiuo metu turi itin daug sportininkų, treneriai treniruoja tiek profesionalius, tiek naujokus sportininkus. Klube galite išvysti 3 skirtingų grupių sportininkus: vaikus, suaugusius bei senjorus. Kaunas Hockey klubas yra debiutavęs profesionaliuose turnyruose ir užėmęs prizines vietas:

 • 2018 metais iškovojo sidabro medalius
 • 2019 metais iškovojo bronzos medalius
 • 2020-2021 metais tapo čempionais

Šiuo metu klubas priima visus norinčius sportuoti ledo ritulį. Pas mus nėra amžiaus limito, priimame visus norinčius. Ledo ritulio treniruočių metu lavinama ne tik technika bet ir fizinė ištvermė. Vaikams bei naujokams šiuo metu turime ypatingus pasiūlymus.

Ledo ritulio taisyklės

Ledo ritulio žaidynių tikslas apginti arba įmušti priešininkui į vartus specialų ritulį. Visų rungtynių metu sportininkai varžosi bandydami įmušti ledo ritulio sviedinį, tačiau norint žaisti šį žaidimą privaloma laikytis tam tikrų taisyklių:

 • Dėvėti specialią apsauginę aprangą;
 • Žaisti ant tam specialiai skirtos dangos;
 • Laikytis nustatytų ledo ritulio taisyklių;
 • Kaunas Hockey ledo ritulys.

SEO straipsniu talpinimas

Dantų implantai Klaipėdoje – kas juos renkasi

Dantų implantai Klaipėdoje tai procedūra, kuria naudojasi tikrai ne kiekvienas asmuo. Ir dažnai ne visi asmenys gerai žino, kaip atrodo ši procedūra ir kas atliekama jos metu. Tai kaip atrodo ir kas vyksta jos metu geriausiai žino tie asmenys, kurie turi problemų su savo dantimis ir tenka pasirinkti šią procedūrą. Todėl tokie asmenys žino daugiau apie šią procedūrą.

Dantų implantai Klaipėdoje

Dantų implantai Klaipėdoje

Tačiau visą informaciją apie šią procedūrą galima rasti internetinėje erdvėje. Taip pat apie kainas galima sužinoti ten pat. Tad jei taip atsitiko kad jums reikalinga ši procedūra viską galite sužinoti specialisto kabinete arba internetinėje erdvėje. Dar galima pasidomėti asmenimis, kurie galbūt iš jūsų aplinkos yra susidūrę su šia problema ir jie jau turi implantus, tam kad jie suteiktų jums daugiau informacijos apie juos ir jų naudojimąsi.

Kiek laiko trunka dantų implantų gamyba?

Dantų implantavimas nėra labai greitas procesas, kuriuo būtų galima džiaugtis jau vos po kelių dienų. Pats gaminimas gali užtrukti atsižvelgiant į tai kokie implantai bus pasirenkami. Taip pat trunka ir visas pasiruošimas jo gamybai. Jei jums bus traukiami dantys tuomet iki implantų matavimo dar laukia jų traukimas, gijimas, matavimas ir tik tuomet jau gamyba. Todėl visada pasiruoškite tam, kad tai užtruks tam tikrą laiką, tad nelaukite ypač greito rezultato nes jo paprasčiausiai nebus. Tačiau išlaukus šį ilgą laikotarpį jūs galėsite džiaugtis nepriekaištinga šypsena. Tad geriau šiek tiek pakentėti ir vėliau džiaugtis šypsena, kuri jums pridės ne tik grožio, tačiau ir pasitikėjimo savimi. Tad jei susiduriate su dantų problemomis skubėkite jomis pasirūpinti.

Dantų implantai Klaipėdos O. C.

Kaip prižiūrėti implantus?

Dantų implantai pasižymi tuo, kad jiems nėra reikalingas ypač išskirtinis prižiūrėjimas. Svarbiausias dalykas tai negalvoti, kad tai ne jūsų dantys ir jiems nereikia jokios priežiūros. Na o kuomet rūpinamasi savo dantimis, eiga yra žinoma, tad stengiamasi ją palaikyti. Dantų plovimas, skalavimas, ir siūlo naudojimas. Taip pat ir su implantais. Jie pasižymi tuo, kad jų priežiūra nėra išskirtinė, tačiau prižiūrėti juos būtina.

Na o tai labai patogu, nes galima juos prižiūrėti taip pat kaip ir savo natūralius dantis. Tad visuomet rūpinkitės dantų priežiūra nesvarbu ar tai jūsų natūrali šypsena ar ne. Nes tai kiek laiko skiriate savo burnos higiena lems tai kiek laiko galėsite džiaugtis gražią šypsena. Implantus siūloma plauti elektrinio šepetėlio pagalba nes tuomet bus palaikoma didesnė švara, geriau išvalomi dantys. O tuo pat metu bus geriau prižiūrimi ir jūsų natūralūs dantys.

Desinieji.lt

Vandens filtrai – gera savijauta, energingumas

Vandens filtrai yra individualiai pasirenkami norimos vandens kokybės pasiekimui. Vieniems pakanka Brita, kiti ieško daug produktyvesnių filtrų vandens išvalymui ir kokybės atstatymui, sukūrimui. Tad vandens filtrai yra geriamojo vandens kokybės pagrindinis įrankis.

Vandens filtrai

vandens filtrai

Kaipo jau minėta, Brita filtrai yra populiarūs minimalioje buityje, kai pakanka vos kelių kokybiško vandens litrų per dieną. Tačiau Brita maksimaliai gali išfiltruoti vos 5,2 litrus vandens, todėl atsiradus didesniam poreikiui, ypač vasarą, šio kiekio gali nepakakti. Todėl priėję ribą vartotojai žino, kad vandens filtrai Pureaquafilter.lt yra populiariausi. Tad nedvejodami skambina, sužino nuo ko būtina privalu trinktis ir kokios filtrų rūšys yra.

 • Mechaniniai filtravimo įrengimai yra pirminiam filtravimui, kad smulkios netirpios ar dar neištirpusios organinės medžiagos būtų pašalintos iš naudojamo vandens;
 • Vandens nugeležinimo sistemos yra skirtos ir gali būti pritaikytos tiek name, tiek pramonėje. Filtrai pašalina perteklinį geležies kiekį ir atstato vandens skaidrumą. Tačiau šių filtrų nauda dar ne visa, jei viršijamas ir sieros vandenilio kiekis ir jis dvokia sugedusiais kiaušiniais, nugeležinimo filtrai panaikins kvapą, atstatys ir skonį;
 • Jei namuose ar pramonės objekte yra kietas vanduo, situacijos ir vandens kokybės gerinimui yra rekomenduojami Pureaquafilter.lt filtrai. Vandens nukalkinimas ir minkštinimas leidžia apsaugoti naudojamą techniką nuo apkalkėjimo, išvengiant dažno jų gedimo.

Vandens filtrų nauda sveikatai

Negrąžinsime Jūsų į biologijos pamokas primenant kiek žmogaus kūną sudaro vanduo, tačiau, kad kokybiškas vanduo yra naudingas organizmui priminti norėtume. Taigi, vandens pagalba į mūsų organizmą gali patekti įvairios medžiagos, mineralai, tame tarpe ir nepageidaujami ar net galintys pakenkti sveikatai. Todėl daugelis sportuojančių ar tiesiog energingą gyvenimo būdą gyvenantys renkasi ir kokybišką vandenį. Jo pagalba žmogaus organizmas yra papildomas kokybišku ir naudingu filtruotu vandeniu, kurį išvalo ir sukuria filtrai. Štai kodėl filtravimo sistemos yra gyvybės šaltinio, vandens kokybės gerinimo įrankis. Ir Pureaquafilter.lt profesionalūs specialistai konsultuoja filtrų pasirinkimo, montavimo bei priežiūros klausimais. Vandenį galės naudoti ne tik suaugę, pramonės sektoriaus darbuotojai, bet ir vaikai. Vanduo užtikrins gerą savijautą ir reikiamą energingumą.

Žinant, kad vandens filtrai pasirenkami ne dėl mados, konsultacijos su Pureaquafilter.lt specialistais neišvengsite. Tik žinant vandens sudėtį, atlikus jo tyrimą galima objektyviai spręsti bei parinkti filtrus. Tad, kodėl gi nesusisiekus ir nesužinojus apie vandens filtrus dabar?

Kontaktai

UAB Aqua Blue Filter

Mob.tel.: +37060976160

El. paštas: info@pureaquafilter.lt

V. Zakalevičiaus g. 10, Vilnius

Ar brangūs Forever produktai

Ar brangūs Forever produktai. Šiomis dienomis rasti kokybiškas prekes tikrai nelengva. Didžioji dalis prekių yra pigios ir nekokybiškos. Dėl to kai kurie gali susidaryti nuomonę, jog kokybiškos prekės kainuoja brangiai. Lyginant kainas tikrai galima pagalvoti, jog kokybiški produktai yra brangesni. Visgi, reikia atkreipti dėmesį į tai, jog Forever produktai yra nebrangūs, jeigu kainos lyginamos su panašiais produktais. Priešingu atveju galima atkreipti dėmesį į tai, jog pigios kainos neretai nurodo, jog produktas nėra kokybiškas.

Ar brangūs Forever produktai

ar brangūs forever produktai

Parduotuvėse galima rasti daug prekių, kurių kaina nebrangi. Naudinga peržiūrėti ingredientus ir tuomet nuspręsti, ar verta pirkti pigias prekes. Neverta, kadangi tai pigu ir nenaudinga. Pirkti reikia prekes iš Aloeproduktai.lt, kurios išsiskiria kokybe. Būtent tokias prekes siūlo Aloeproduktai.lt Forever produktai prekių grupėje. Norite pirkti pigiau? Tuomet rinkitės pigius produktus ir tenkinkitės prasta arba vidutine kokybe. Nenorite mokėti pigiau, kadangi jums svarbiau kokybė? Tokiu atveju rinkitės Forever produktus ir mėgaukitės jų nauda. Kartais reikia atkreipti dėmesį ne tik į tai, kas siūloma, bet ir į kitus dalykus. Pagalvokite, kiek norite mokėti už prekes? Kur galima pirkti prekes? Gal apsimoka pasidomėti ir tuomet nuspręsti. Jeigu jums svarbu sutaupyti, tuomet galima pirkti prekes internetu ir įsigyti kokybiškus gaminius. Naudinga neskubėti, jog būtų galima rasti tai, kas reikalinga.

Ar kainos internete ir fizinėse parduotuvėse skiriasi?

Kai kuriems tai gali pasirodyti keista, tačiau iki šiol nemaža dalis perka prekes fizinėse parduotuvėse ir net nesidomi, kiek tokios prekės kainuotų internete. Na, toks netaupymas tikrai gali kai kuriuos išgąsdinti. Taupyti svarbu. Na, nebent turite pakankamai lėšų ir jų neskaičiuojate. Priešingu atveju turite pasidomėti kainomis ir nemokėti per brangiai. Juk sutaupyti galima, tačiau reikia žinoti, kur pirkti. Prekes pirkti fizinėse parduotuvėse kartais neapsimoka, kadangi ten brangesnės kainos. Visgi, reikia pripažinti, jog galima rasti ir pigesnius pasiūlymus, tačiau reikia žinoti, kur pirkti. Kartais naudinga neskubėti, jog būtų galima rasti tai, ko reikia.

Kaip sutaupyti?

Mėgstate pirkti taupiai? Tokiu atveju neskubėkite pirkti. Peržiūrėkite kainas ir nuspręskite, kur galite pirkti pigiau. Kartais galima rasti pigiausius pasiūlymus internete. Juk būtent internete galima rasti ne tik pigias kainas, bet ir daug pasiūlymų. Naudinga pasidomėti kainomis, jog būtų galima gauti tai, kas padės sutaupyti. Pasidomėti kainomis reikia, jog būtų galima sutaupyti. Pirkti prekes pigiau apsimoka, jog būtų galima sutaupyti.

Taigi, das nežinoję kas yra Forever produktai jau susipažino ir nesudėtingai galės išsirinkti ir apsipirkti.

Kontaktai informacijai:

Rotušės a. 14, Alytus.

Telefonas: +370 (683) 76833

Desinieji.lt

Amway produktai – 51 metai

Amway produktai – visame pasaulyje žinomos kompanijos priemonės namams, grožiui bei subalansuotai mitybai. 51 sėkmingo verslo paslaptis yra produktai, kurie padeda palaikyti švarą, puoselėti grožį bei sureguliuoti sveiką mitybą. Todėl Amway produktai žinomi jau 80 šalių ir šiuo metu yra pasiekiami ir mūsų šalyje. Tad išsirinkti geriausią sau gali kiekvienas vartotojas norintis išbandyti ir įsitikinti kokybe.

Amway produktai

amway produktai

Kompanija, kuri savo verslą pradėjo prieš pusę amžiaus pamažu išplėtė savo produktų asortimentą. Šiuo metu jis siekia daugiau nei keli šimtai. Tad akivaizdu, kad tvirtos ir populiarios kompanijos produktai negalėjo aplenkti ir Lietuvos. Amerikanamuose.lt produktai Amway į namus atkeliauja vos kelių dienų bėgyje. Todėl išsirinkę tai kas geriausia Jums, nesudėtingai užsisakysite internetiniame puslapyje Amerikanamuose.lt ir gaišti laiko laukiant kaip ankščiau neteks. Ilgiau galima užtrukti renkantis geriausius produktus Amway.

 • Prekės namams – produktų virš 100;
 • Grožiui ir kūno priežiūrai produktų skaičius siekia apie 200;
 • Mitybos produktai taip pat viršija 100;

Produktai namams HOME

Tai antra pagal Amway produktų kiekio dydį grupė, kuri kaip suprantate, yra orientuota į švaros palaikymą namuose. Prekės gamintos atsižvelgiant į vartotojų poreikius įvairiose namų erdvėse. Tad, Amerikanamuose.lt rasite tai ko ieškote ir ko tikitės – kokybę.

 • Virtuvės ir stalo reikmenys leis atsinaujinti, jei turite tokį poreikį;
 • Paviršių priežiūros produktai voniai, virtuvei, tualetui ir stiklams leidžia rinktis, kuris produktas yra reikalingiausias šiuo metu;
 • Skalbimo kokybei užtikrinti – produktai, kurie gaminti vartotojų poreikiui tenkinti. Skystos, milteliai, koncentruotos ir paprastos priemonės, spalvotiems ar baltiems audiniams priemonės veda prie geriausio sau pasirinkimo;
 • Indų priežiūros produktai leidžia rinktis iš 2 variantų. Jei plaunate rankomis, Amway sukūrė ploviklį, kurio formulė naudota rankų odos bei nagų struktūros apsaugai. Tad mėgstantiems plauti rankomis yra puiki galimybė išbandyti Amerikanamuose.lt indų plovimo skystį HOME. Jei namie ar biure turite indaplovę, tabletės leis sutaupyti ir sunaudojamų resursų. Kadangi tabletės indaplovėms išlaiko tą patį efektyvumą plaunant indus žema vandens temperatūra, vos 40 laipsnių.

Subalansuotai mitybai Nutrilite

Visi suprantame maisto svarbą gyvenime ir tai, kad subalansuota mityba leidžia jaustis kur kas geriau. Todėl Amway nuošalėje nepaliko ir šios grupės vartotojų, pagamino produktus bet kokiam gyvenimo aktyvumui.

 • Maisto papildai aktyviam gyvenimo būdui;
 • Grožio puoselėjimo produktai iš vidaus;
 • Pagrindiniai maisto papildai;
 • Tikslūs maisto papildai – atskiros vitaminų grupės;
 • Sportuojantiems;
 • Būsimoms mamytėms;
 • Papildai svorio sureguliavimui.

Kaip galima pastebėti, produktai Amway gali tikti ir Jums. Tiesiog apsilankykite Amerikanamuose.lt, pasižvalgykite, išsirinkite sau geriausius, įsigykite ir išbandykite Amway.

Vandens tyrimai – kokybės beieškant

Vandens tyrimai yra atliekami siekiant sužinoti vandens šaltinio kokybę. Tyrimai gali būti atlikti ne tik vandens buityje, bet ir pramonės objekte nustatymui. Kokybiškas vanduo yra geresnės sveikatos ar gamybos proceso garantas. Tad siekiant įsitikinti vandens kokybe ir yra atliekami šie tyrimai.

Vandens tyrimai

vandens tyrimai

Naudinga žinoti, kad tyrimai vandens kokybės nustatymui yra atliekami me šiaip sau. Tyrimo pagalba yra nustatoma vandens sudėtis, kuri gali nudžiuginti arba nuliūdinti. Tačiau perskaičius šią informaciją iškarto nereikia suskubti atlikti tyrimo. Dėl kylančių vandens kokybės abejonių naudinga pasikonsultuoti su ltaqua.lt specialistais. Susipažinę su Jūsų pateikta informacija patars ar vandens tyrimai ltaqua.lt laboratorijoje yra reikalingi ar ne, nes variantų tyrimams atlikti yra daug.

 • Pradėjus statyti naujus, prieš montuojant vandens tiekimo įvadą į namus yra naudinga ištirti vandenį. Sutiksite, kad naudoti bet kokį vandenį neįsitikinus kokybe nėra naudinga;
 • Naujai statomi pramonės objektai taip pat atlieka vandens tyrimą kokybei nustatyti. Kai kurie sektoriai itin rimtai kelia reikalavimus kokybei, todėl tyrimai yra atliekami keliose laboratorijose, viena jų randasi ir ltaqua.lt. Nuo kokybės gali priklausyti ne tik sklandus ir kokybiškas gamybos procesas, bet ir darbuotojų sveikata darbinėje aplinkoje;

Vandens šaltiniai ir jų tyrimai

ltaqua.lt specialistai atlieka vandens tyrimus cheminei sudėčiai nustatyti. Įvairūs naudojami šaltiniai verčia vartotojus ištirti vandenį tam, kad jaustis saugiai. Kaip žinia, cheminės vandens sudėties plika akimi nustatyti neįmanoma, todėl atsižvelgiant į skirtingus šaltinius, jų vandens kokybė taip pat gali skirtis.

 • Dažniausiai ltaqua.lt atliekamų tyrimų vandens šaltiniai yra šuliniai. Nesvarbu, kurioje jie vietoje randasi, miesto ribose, gyvenvietėje, kaime ar vienkiemyje. Šio vandens šaltinio vanduo yra paviršinis, todėl tyrimai yra rekomenduojami kas 6 mėnesius. Tokias rekomendacijas yra pateikę Lietuvos higienos centro specialistai. Išvados yra pateiktos po to atliktų tyrimų, kai paaiškėjo, kad net apie 70 procentų šulinių vanduo yra užterštas. Tad tyrimas vandens kokybei nustatyti yra asmeninis apsisprendimas. Be nitritų ir nitratų šulinio vandenyje dar galima rasti geležies, kalcio, mangano, sieros vandenilio ir kitų medžiagų perviršius. Todėl atlikti tokio šaltinio vandens tyrimus yra daugiau nei naudinga. Bus galima pasikonsultuoti su ltaqua.lt specialistais ir išsiaiškinti, kurios priemonės yra geriausios vandens normų atstatymui;
 • Dažnai vandens tyrimai yra atliekami darant gręžinį vandens tiekimui į namus ar pramonines patalpas. pasak ltaqua.lt specialistų, po atliktų tyrimų dažnai paaiškėja, kad tokio šaltinio vanduo turi geležies normų perviršius, normas viršija ir kalcio bei mangano druskos. Todėl be ltaqua.lt filtravimo sistemų, cheminių normų sureguliuoti nepavyks.

Turimai yra naudingi individualiai

Kaip galima pastebėti, atlikti vandens tyrimus nėra privaloma, tačiau yra daroma individualių interesų bei saugumo įgyvendinimui bei užtikrinimui. Todėl konsultuotis ir atlikti tyrimus jei abejojama vandens kokybė yra rekomenduojama nedvejojant. Juolab, kad tyrimai daug nekainuoja.

Kontaktai

UAB “LT Aqua”
Įmonės kodas: 302583519
PVM kodas: LT100006086718
Banko kodas: 70440
A.s. LT62 7044 0600 0773 4732
Ukmergės g. 298A, Vilnius
Tel. +37060227144
El. Paštas: info@ltaqua.lt